CEKA Preci Line

logo ceka

ceka denondental

Najważniejsze cele firmy CEKA i jej produktów:

  • komfort pacjenta 
  • wysoka estetyka
  • długowieczność protez ruchomych.

Produkty firmy CEKA spełniają najwyższe standardy jakości. Wszystkie attachmenty spełniają normy CE oraz wymagania zawarte w międzynarodowym standardzie ISO 9001/ISO 12485.
Prawidłowa praca zgodna z instrukcjami stanowi warunek osiągniecia sukcesu. W związku z tym CEKA / PRECI-LINE kładzie duży nacisk na prawidłowe wykonywanie prac, już od samego początku.  Dlatego firma organizuje szkolenia dotyczące wykonywania prackombinowanych. Firma CEKA zawsze dostosowuje się do rozwoju branży stomatologicznej i protetycznej, dlatego też asortyment produktów jest stale uzupełniany i rozszerzany.  Dlatego pacjenci na całym świecie, nie tylko doceniają odpowiednio dopasowaną retencję i długowieczność produktów CEKA ale także charakterystyczny „klik” podczas zakładania protez.

Szwajcarska precyzja – belgijskie rozwiązania

Główna zasada, którą kierują się zatrzaski firmy CEKA ma swoje korzenie w 1958r. W tamtym okresie belgijski technik dentystyczny Karel Cluytens opatentował elastyczny pin który zatrzaskiwał się na stożkowej części żeńskiej. Oba elementy znalazły zastosowanie w protetyce stomatologicznej, jako alternatywa do mało estetycznych klamer. Arthur Bax, znany technik dentystyczny z Awnterpii, przejął ten patent i założył w 1964 firmę CEKA.  Udoskonalał te zatrzaski i rozwijał ruchome piny sprężynowe w efekcie czego, stworzył obecny System Zatrzasków CEKA.  Dzięki niemu firma CEKA stała się międzynarodowym liderem w zakresie zatrzasków stosowanych w protetyce stomatologicznej.

W celu poprawienia funkcjonowania i estetyki, kształt zewnątrzkoronowych matryc został zmieniony w 1984 roku. W rezultacie powstał zewnątrzkoronowy zatrzask CEKA REVAX, który może być doskonale dopasowywany do indywidualnego przypadku klinicznego.

Firma nastawiona jest na ciągły rozwój w związku z tym oferowane przez nią produkty ulegają stałemu udoskonalaniu. Innowacyjne rozwiązania oraz optymalna rehabilitacja protetyczna stanowią najwyższy priorytet firmy CEKA. Dzięki temu pacjenci z całego świata doceniają dokładnie dopasowaną siłę retencji do ich potrzeb oraz dużą żywotność zatrzasków CEKA a także charakterystyczne „kliknięcie” w trakcie zakładania protez.

CEKA PRECI-LINE oznacza najwyższe standardy jakościowe. Wszystkie zatrzaski i akcesoria wytwarzane są przez szwajcarską firmę HL Technology zgodnie ze wszystkimi standardami europejskimi CE dot. wyrobów medycznych w oparciu o międzynarodowy system jakości ISO 9001/ISO 13485.

Materiały do pobrania:

Poniżej znajdziesz katalog produktów oraz broszury informacyjne CEKA Preci-Line w formacie PDF.

Do pobrania:

Share: