Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie szkolenia

  • To event minęło.

Podstawowy kurs impantologiczny BEGO Semados

18 września

Podstawowy kurs impantologiczny Bego Implanty

Lek. stom.  Grzegorz Ziętek

Członek zarządu PSI. Ekspert ds. implantologii PSI, ICOI oraz DGOI. Doświadczenie potwierdzone tytułem Diplomate DGOI oraz ICOI. Członek International Piezoelectric Surgery Academy. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.w latach 2000-2005 pracował w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie w Centralnym Ambulatorium Stomatologicznym. Przewodniczący Klubu Aktywnego Implantologa PSI w województwie Małopolskim. Prowadzi szkolenia z zakresu implantologii oraz sterowanej regeneracji tkanek na terenie Europy i Azji. Wykładowca krajowy i zagraniczny. Autor kilkudziesięciu publikacji w kraju i zagranicą. Konsultant medyczny BEGO Implant Systems w Polsce. Konsultant medyczny Esacrom.

 

 

O szkoleniu

Kurs przeznaczony jest dla lekarzy dentystów o podstawowym zakresie wiedzy implantologicznej. Odbywa się w Ziętek Clinic w ramach BEGO ACADEMY.  Obejmuje wykłady, warsztaty i zabiegi na żywo.

Celem szkolenia pierwszego stopnia jest przekazanie podstaw z zakresu wiedzy dotyczącej implantologii klinicznej. Kurs dedykowany jest dla lekarzy, którzy nie mają doświadczenia lub niewielkie w zakresie chirurgii tkanek miękkich oraz twardych i chcą w procesie “krok po kroku” poznać wszystkie aspekty planowania leczenia implanto-protetycznego. Uczestnicy nauczą się, jak zaplanować  zabieg implantologiczny, protetykę, jak planować cięcia chirurgiczne.
Zagadnienia:

  • podstawowe klasyfikacje
  • fizjologia i biologia kości
  • osteointegracja
  • rodzaje implantów
  • pozycjonowanie implantów
  • projektowanie i planowanie zabiegu CBCT
  • projektowanie płata

Termin: 18.09.2020
Koszt: 3 000 zł

Ziętek Clinic
ul. Radzikowskiego 59/U3
31–315 Kraków, Polska
gsm. +48 781 950 616
tel. +48 12 294 57 50

Szczegóły

Data:
18 września
Wydarzenie Categories:
,

Miejsce

Ziętek Clinic
ul. Radzikowskiego 59/U3
Kraków, 31-315
+ Google Map
Przewiń do góry