Oferta pracy – Specjalista CAD-CAM

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży CAD-CAM

Opis stanowiska:
– doradztwo i pomoc techniczna z zakresu systemów CAD-CAM w stomatologii
– prowadzenie prezentacji z zakresu nowych technologii

Od kandydata oczekujemy:
– znajomości zagadnień CAD-CAM w stomatologii (protetyki i ortodoncji)
– doświadczenia w pracy z komputerem (Windows, programy 3D)
– dyspozycyjności
– posiadania prawa jazdy kat. B
– wysokiej kultury osobistej
– umiejętności pracy w zespole
– dobrej znajomości j. angielskiego

Dodatkowe atuty:
– tytuł technika dentystycznego / lekarza
– znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:
– zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę
– pracę z prężnym zespołem w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji w zakresie nowych technologii w stomatologii
– współpracę z producentami sprzętu CAD  – liderami rynku nowych technologii na Świecie

CV prosimy wysyłać na adres: halina.krolikowska@dental.pl

Informujemy, iż będziemy się kontaktować wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Denon Dental Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO.

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pusty Wróć do sklepu
    Scroll to Top
    Przewiń do góry