Oferta pracy: Konsultant Handlowy – Implantologia Stomatologiczna

W związku z rozwojem sieci dystrybucji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant Handlowy – Implantologia Stomatologiczna
Region: Dolnośląskie, Lubelskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

  • promocja oraz sprzedaż systemów implantologicznych (możliwość sprzedaży skanerów wewnątrzustnych, drukarek 3D oraz frezarek gabinetowych)
  • aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych, raportów i zestawień sprzedaży,
  • realizacja wyznaczonych zadań sprzedażowych,
  • współpraca przy organizacji oraz pozyskiwanie uczestników na szkolenia i kongresy organizowane przez firmę,
  • zbieranie informacji dotyczących rynku i konkurencji,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży systemów implantologicznych,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • umiejętności sprzedażowe,
  • dążenie do realizacji wyznaczonych celów,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność, komunikatywność, odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • terminowe wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub na działalność gospodarczą,
  • pracę z prężnym zespołem w rodzinnej firmie o ugruntowanej rynkowej pozycji,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji w zakresie nowych technologii w stomatologii,
  • współpracę z producentami będącymi liderami na rynku nowych technologii,
  • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy.

Życiorys prosimy o wysyłanie na adres: wojciech.krolikowski@dental.pl

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Denon Dental Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO.