Oferta Pracy – Magazynier

Poszukujemy kandydata na stanowisko

MAGAZYNIER – Konstancin-Jeziorna

Zadania:

  • realizowanie zamówień oraz przygotowywanie paczek do wysyłki,
  • przyjmowanie oraz kontrola dostaw,
  • realizacja powierzonych zadań w ramach gospodarki magazynowej
  • utrzymywanie porządku na magazynie
  • współpraca z Działem Sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie min. 2-letnie na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, dokładność, uczciwość
  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • niekaralność
  • zamieszkanie w Konstancinie-Jeziornie lub okolicach mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne zarudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • pracę w milej atmosferze

List motywacyjny oraz życiorys wraz ze zdjęciem prosimy o wysyłanie na adres: halina.krolikowska@dental.pl

Informujemy, iż kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Przewiń do góry