BEGO LabScan HD – nowy skaner laboratoryjny

Firma BEGO rozszerza ofertę produktów o w pełni automatyczny skaner z oprogramowaniem exocad. Najnowsza technologia skanowania zastosowana w urządzeniu BEGO LabScan HD oferuje dostęp do unikalnego świata produktów BEGO CAD/CAM.

Skaner BEGO wyznacza nowe perspektywy w laboratoriach dentystycznych. Dwie kamery obrotowe HD zapewniają najlepsze rezulaty o dokładności <10 μm. Dzięki technologii Stable Scan Stage unika się straty czasu na dodatkowe mocowanie modelu. Model jest po prostu umieszczany wewnątrz urządzenia i proces skanowania może być rozpoczęty.

W zestawie oprócz skanera znajduje się takze komputer klasy PC, klawiatura i myszka – aby umożliwić szybkie uruchomienie w laboratorium. W skład zestawu wchodzi także oprogramowanie exocad DentalCAD do modelowania anatomicznych koron, czapek, mostów oraz inlay, onlay i licówek. Moduł Virtual Articulator umożliwia uzytkownikowi analizę dynamicznej okluzji. Oferta obejmuje także aktualizacje oprogramowania przez okres 1 roku. Opcjonalnie istnieje możliwość instalacji dodatkowych modułów.BEGO labscanHD CMYK 400px

Nowy skaner oferuje technikom dentystycznym dostęp do produktów BEGO CAD/CAM, które są produkowane w centrum produkcyjnym High-Tech w Bremie (Niemcy). Po zakończeniu procesu skanowania, uzytkownik ma mozliwość swobodnego wyboru materiałów. Zaprojektowane prace są wykonywane w Bremie w najnowszych technologiach laserowych i technologiach frezowania w oparciu o cztery techniki (SLM, HSC, CAD/Cast i Rapid Prototyping) i są następnie wysyłane do ostatcznej obróbki w pracowni w przeciągu kilku dni.

BEGO LabScan HD

W pełni zautomatyzowany skaner laboratoryjny w zestawie z komputerem PC, klawiaturą i myszką (monitor nie wchodzi w skład zestawu)
– 2 kamery obrotowe 2.0 MP w jakości HD
– Dokładność (ISO 12836): <10 μm
– Technologia skanowania – Stable Scan Stage – nie wymaga dodatkowego mocowania modelu
– zintegrowana technologia Multi-Die-Scan

Broszura informacyjna – BEGO LabScan HD

Przewiń do góry