Scheu Dental

logo scheu

scheu1

W ofercie firmy znajdują się folie i płytki do wykonywania szyn wybielających, szyn adaptacyjnych, repozycyjnych i retencyjnych,  łyżek indywidualnych, płytek nagryzowych, protez częściowych, płyt protez całkowitych, prac tymczasowych    ochraniaczy na zęby,  szablonów RTG do implantów, retainerów i płytek ekspansyjnych, pozycjonerów, aparatów przeciw chrapaniu.

Do pobrania: Katalog produktów 2015

Szyny CA® Clear Aligner – skuteczne aparaty do korygowania wad zgryzu dla osób dorosłych w prosty i estetyczny sposób.

Clear Aligner jest rewolucyjną terapią ortodontyczną opracowaną przez firmę Scheu-Dental (Niemcy). Jej założeniem jest korygowanie wad zgryzu przy pomocy przezroczystych szyn. Ta metoda całkowicie zastępuje możliwości aparatów stałych i ruchomych w wielu przypadkach klinicznych. Więcej na temat szyn Clear Aligner

Szyny przeciw chrapaniu

Thornton Adjustable Positioner – w skrócie TAP
Szyny TAP® zostały wymyślone przed kilkoma laty przez amerykańskiego stomatologa i inżyniera Dr Keitha Thornton’a. Zastosował on po raz pierwszy w latach 90 zeszłego wieku  aparaty do terapii chrapania i bezdechu. Aparaty doskonale sprawdzały się do udrażniania gardła. Składają się z dwóch szyn połączonych ze sobą mechanicznie, które skutecznie i w kontrolowany sposób utrzymują żuchwę w wysuniętej pozycji. Badania naukowe potwierdzają skuteczność terapii z zastosowaniem aparatów TAP®. Obecnie szyny TAP® należą w USA do najczęściej stosowanych aparatów przeciw chrapaniu…. więcej.

Aparaty wykonywane są z zastosowaniem elementów firmy SCHEU DENTAL

Share: