Oferta pracy – Specjalista CAD-CAM

DENON DENTAL SP. Z O.O.
Firma DENON DENTAL na polskim rynku dentystycznym działa od 1993 roku. W swojej ofercie handlowej posiadamy sprzęt i materiały protetyczne przeznaczone dla pracowni protetycznych, ortodontycznych oraz gabinetów stomatologicznych.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. CAD-CAM

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:
doradztwo i pomoc techniczna z zakresu systemów CAD-CAM w stomatologii prowadzenie prezentacji z zakresu nowych technologii
Od kandydata oczekujemy:
znajomości zagadnień CAD-CAM w stomatologii (protetyki i ortodoncji)
doświadczenia w pracy z komputerem (Windows, programy 3D)
dyspozycyjności
posiadania prawa jazdy kat. B
wysokiej kultury osobistej
umiejętności pracy w zespole
dobrej znajomości j. angielskiego
Dodatkowe atuty:
tytuł technika dentystycznego / lekarza
znajomość j. niemieckiego
Oferujemy:
zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę
pracę z młodym zespołem w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji w zakresie nowych technologii w stomatologii
współpracę z producentami sprzętu Cad Cam – liderami rynku nowych technologii na Świecie
List motywacyjny oraz życiorys wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres halina.krolikowska@dental.pl