BEGO

logo bego
Christof Weiss, Dyrektor Zarządzający, BEGO, Niemcy
Christof Weiss, Dyrektor Zarządzający, BEGO, Niemcy

Firma BEGO dzieli się na 3 firmy- córki:

  • BEGO Medical – nowoczesne technologie CAD-CAM w technice dentystycznej
  • BEGO Dental – konwencjonalna technika dentystyczne
  • BEGO Implant Systems – implantologia stomatologiczna

Na początku było złoto…

Nazwa firmy Bremer Goldschlägerei odnosi się do początków jej istnienia. Rewolucyjny pomysł zastosowania złota do plombowania przy wykonywaniu protez zębowych z wykorzystaniem metody rotacyjnej zamiast młotkowania, spowodował że lekarz stomatolog Dr Wilhelm Herbst – twórca firmy – uzyskał tytuł Doktora Honoris Causa. Z takich podwalin powstała firma osiągająca wiele sukcesów w branży dentystycznej, która swoim zasięgiem obejmuje cały świat i jest obecna w ponad 100 krajach. Tradycja i pionierski duch twórcy w obecnych czasach stanowi zachętę do działania i wpływa na zaangażowanie do pracy całej firmy BEGO.

Nowe BEGO

BEGO to niemiecka firma średniej wielkości, funkcjonująca na rynku globalnym rynku dentystycznym. Firma działa w ponad 100 krajach na całym świecie. BEGO cieszy się doskonałą reputacją w branży. Sprzęt i materiały „made by BEGO”, sprawdzony system BEGO oraz jej Know-How stanowią synonim produktów najwyższej jakości, które łączą ze sobą bezpieczeństwo oraz funkcjonalność.

Firma BEGO ukierunkowana jest na zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów.

Podstawową zasadą, którą kieruje się firma od początku istnienia do chwili obecnej jest: Razem do sukcesu!

 

Do pobrania:

Katalog Produktów BEGO Dental

Katalog Produktów BEGO Implant Systems

BEGO Dental

Sprzęt i materiały do konwencjonalnej techniki dentystycznej gipsy, woski modelowe, masy osłaniające, stopy metali szlachentych i nieszlachetnych na korony i mosty, urządzenia protetyczne

Do pobrania:

Katalog Produktów BEGO Dental

Katalog Produktów BEGO Implant Systems

BEGO MEDICAL – sprzęt i materiały do nowoczesnej techniki dentystycznej CAD-CAM

bego cadcam denondental

Projektowanie i wykonywanie prac protetycznych w technologii BEGO CAD-CAM.

Przyszłość leży w wykonywaniu uzupełnień protetycznych w oparciu o technologie CAD/CAM.  Jakie jest technicznie i jakościowo najlepsze rozwiązanie dla pracowni protetycznej, które będzie profesjonalnie wykorzystywać ten trend? Jak można utrzymać ryzyko inwestycyjne na możliwie niskim poziomie i jednocześnie zawsze pracować w laboratorium wydajnie i elastycznie, oferując pacjentom niezawodne uzupełnienie o optymalnej jakości? Czy można właściwie wszystko to połączyć w jedno?

Tak, można – razem z takim partnerem jakim jest firma BEGO.  Jako pionier technologii CAD/CAM wraz ze specjalistami ds. procesów cyfrowych oferujemy: maksymalną swobodę w wyborze materiału i procesu przy bardzo dużej ilości zastosowań oraz jednocześnie pewność i najlepszą jakość uzupełnień wykonanych w najnowocześniejszym centrum produkcyjnym. W związku z tym, zawsze stoicie Państwo po dobrej stronie!

BEGO Implant Systems – systemy implantów, materiały kościozastępcze. Więcej na temat implantologii BEGO znajdziesz tutaj.

Do pobrania:

Katalog Produktów BEGO Dental

Katalog Produktów BEGO Implant Systems

Share: